IMEX Control VY ŘÍDÍTE, MY REALIZUJEME ...Naše služby šetří klientům čas i finance potřebné k jejich dalším podnikatelským krokům a rozhodnutím. Samozřejmostí komplexní nabídky služeb dovozu nejen z Asie je minimalizace rizik a komfortní přístup.


Proč právě my?
1. Spolehlivost
2. Profesionální osobní přístup
3. Rychlé jednání
4. Kontakty na čínské, indické, americké i evrospké výrobce
5. Přítomnost inspektorů v regionu výrobců
6. Průběžné kontroly kvality výroby
7. Dlouholeté obchodní zkušenosti
8. Velmi dobrá orientace na místním trhu
9. Znalost čínské kultury a mentality

DOHLED NAD DOPRAVOU

podpora dostupnosti produktů na českém trhu a zkvalitňování služeb podnikatelskému sektoru

Hledáte vhodné výrobky pro své podnikání které Vám zajistí úspěch na trhu?
Umíme se orientovat nejen na čínském trhu, ale i na indickém, thajském, vietnamském či americkém. Pomůžeme Vám najít budoucího dodavatele, nakoupit nebo vyrobit požadovaný výrobek a také zajistit jeho dovoz na evropský trh a to vše v souladu se zákony a normami EU. V případě potřeby zajistíme i potřebné certifikační a hygienické dokumenty.

Máme dlouhodobé zkušenosti v oblasti mezinárodní přepravy zboží a to zejména námořní kontejnerové, ale i letecké, vlakové či kombinované. Naše služby byly prvotně zaměřeny zejména na zajištění mezinárodního importu do EU, konrétně České Republiky, postupem času i do PL, SR, GB aj. S postupem času na základě poptávky od našich zákazníků jsme se začali zabývat i exportem do Asie - převážně Koreje.

Většina současných světových značek si nechává v Asii vyrábět minimálně komponenty pro své výrobky, které následně přepravují do svých domovských závodů, kde je finálně kompletují a nabízejí na trh. Tyto prodávané výrobky jsou pak často zatíženy vysokou marží za marketing, který je pro značkové zboží typický.

Zboží, které nabízíme nebo můžeme nabídnout my, obsahuje stejné technologické postupy výroby, avšak bez zbytečného zatížení vysokých marží za marketing. To je důvod, proč jsme schopni nabídnout našim klientům nejlepší ceny na trhu a minimalizovat náklady firem na vstupu.

Pro své klienty pečlivě kontrolujeme, zda zboží obsahuje patřičné certifikace a jiné nezbytné podmínky pro dovoz a prodej (či provoz) v EU. Klientům vyhledáváme výrobky, které splňují osvědčení o jakosti CE, bez kterého nelze v EU prodávat. Pokud však výrobek osvědčením o jakosti CE nedisponuje, jsme schopni jej po dohodě s výrobcem doplnit.

Krom výše uvedených základních služeb zákazníkům také nabízíme několik nadstandardních služeb, jako je zajištění inspekce výroby přímo v továrně, slučování či rozdělování objednávek, zajištění rejdařů pro levnější sloty, pojištění přepravy, sledování přepravy, celní odbavení a poplatky aj.


  • Bezplatná konzultace možností a pravidel dopravy
  • Bezplatná příprava odhadu finální ceny jednoho kusu výrobku se všemi náklady na dopravu a clení
  • Bezplatné vyhledání nejvhodnějšího dodavatele dle Vašich požadavků
  • Zajištění vzorku dle Vašich specifikací
  • Zadání výroby a kontrola jejího průběhu
  • Finální inspekční kontrola (volitelné)
  • Zajištění veškeré komunikace a bankovních převodů
  • Zajištění lodní, vlakové či letecké přepravy
  • Zajištění proclení a celních poplatků
  • Využití skladových prostor (volitelné)